Biz Kimiz?

Suser Marks World Trading Co. Ltd., 2006 yılında Öcal Topal tarafından ticari faaliyetine başladı. Lefkoşa, Girne ve Mağusa’da bulunan şubelerimiz ile Firmamız, Mitsubishi Electric Klima Sistemleri KKTC Genel Bayiliği ve Servisi, Samsung KKTC Yetkili Bayiliği ve Servisi, Harman/Kardon, JBL ve Marshal KKTC Genel Bayiliği ve Servisi ile hizmetlerini sürdürüyor.

Suser Marks World Trading Co. Ltd, Mitsubishi Electric’in ürün yelpazesinde bulunan Split Klima, Multi Sistem Klima, City Multi VRF Sistem, Havadan Suya Isı Pompaları, Isı Geri Kazanımlı Havalandırma Cihazları konusunda cihaz satışı gerçekleştirmemizin yanı sıra projelendirme, mühendislik hizmeti ve servis hizmetleri de vermekteyiz. Firmamız, siz değerli müşterilerimize klima alım sürecinde ve diğer ürün satışlarında, en az harcama yapan, en ekonomik ve en iyi klimalara sahip olmanız için en uygun klima fiyatlarını sunuyor.

Şirketimiz bünyesinde bulunan, dünya devi Samsung markası ile beyaz eşya, televizyon, klima, cep telefonu ve ses sistemleriyle, müşterilerimize en iyiyi, en kaliteliyi, en uygun hizmeti veriyoruz. Samsung teknolojilerini dünyayla aynı zamanda halkımızla buluşturuyoruz. Hızla gelişen soğutma ve iklimlendirme sektörlerindeki son yenilikleri yakından takip ederek sizlere ulaştıran müşteri temsilcilerimiz ve size sunduğumuz ürünlerden en iyi verimi, en az maliyetle alabilmenizi amaç edinen mühendislerimizle, çalışmalarımızı aralıksız devam ettiriyoruz.

Dünya devi markaların KKTC Yetkili Distribütörlüğünü yapan şirketimiz Harman/Kardon, JBL ve Marshall ses sistemleri ve kulaklıklar ile müşterilerine en kaliteli ve en teknolojik ürünleri sunmaktadır.

Bünyemizde bulunan mühendislerimiz, satış temsilcilerimiz, teknik saha ekiplerimiz, teknik servis elemanlarımız, muhasebe bölümümüz, bilgi işlem ve halkla ilişkiler bölümümüz ile 40 çalışanımızla birlikte siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için tüm enerjimiz ile çalışıyoruz.

Araç filomuzda bulunan 15 adet araç ile adanın dört bir tarafına en hızlı hizmeti sorunsuz ulaştırıyoruz. 2.000m2‘lik depolama alanımız ile tüm markaların ürünlerini ve yedek parçalarını stoklarımızda bulunduruyoruz. 200m2’lik teknik servisimiz ile en hızlı çözümlere ulaşıyoruz.

Online satış sitemizden dilediğiniz ürünü seçebilir ücretsiz kargo ile en hızlı şekilde kapınıza kadar getiriyoruz. Facebook ile Instagram ortamında gerçekleştirdiğimiz bilgi paylaşımlarımızla ürünlerimiz, markalarımız ve modellerimiz hakkında bilgi sahibi olabilir, ürün keşfi yapabilir, teklif alabilir, sipariş verebilir ya da servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.